Pagina 1 van 1

pitbike blok onder pbr?

Geplaatst: 08 jul 2009 11:04
door uitboy
hallo,
ik had een vraagje, ik ben op zoek naar een blokje voor mijn pbr. nou heb ik deze goedkope optie gevonden http://www.groothandel-nemeco.nl/winkel ... d69754f661
heeft iemand ervaring met dergelijke blokjes en zijn ze zonder veel aanpassingen onder mijn pbr te plaatsen? ik zie dat de ophangpunten min of meer gelijk zijn maar hoe zit het met de electra. mocht het nou helemaal niet passen heeft iemand een ander idee hoe ik voor een dergelijke prijs weer vooruit kom op mijn brommert?

Re: pitbike blok onder pbr?

Geplaatst: 08 jul 2009 11:27
door thijsperdok
Moet wel gewoon passen. Maar er zit geen carb bij, geen cdi unit geen spruit ed. Ook is de prijs die je hier ziet ex-btw. En hij is tijdelijk uitverkocht.

Re: pitbike blok onder pbr?

Geplaatst: 08 jul 2009 11:41
door butt head
ik heb nog van de week die kerel gebeld de blokken zonder start motor krijgt hij ook niet de eerste tijd binnen

Re: pitbike blok onder pbr?

Geplaatst: 08 jul 2009 15:19
door garfield
Ik heb anders nog wel een Skyteam 125 blokje liggen voor je.
Die past er zo onder, je moet alleen een andere koppelingskabel regelen... :D

Re: pitbike blok onder pbr?

Geplaatst: 10 jul 2009 00:16
door MakSS
hey uitboy,
is jou echte naam heel toevallig mitchel?

groetjes, max

Re: pitbike blok onder pbr?

Geplaatst: 13 jul 2009 17:55
door uitboy
nee ik heet gewoon boy echt waar