Pagina 1 van 1

Welke type ontsteking?

Geplaatst: 03 feb 2012 11:35
door Patricdkl
Hallo mensen,

Kan iemand mij helpen om te bepalen wat voor een type ontsteking ik heb. Het blokje is een vroeg type C blokje (< '75).
Zie foto's

Er komt een rose/rode (ben beetje kleuren blind...) aansluiting uit de spoelplaat en deze is niet aangesloten, waar en welk schema moet ik gebruiken om mijn kabelboom/ onsteking door te kunnen meten?


mvg Patrick

Re: Welke type ontsteking?

Geplaatst: 03 feb 2012 13:34
door NIX
http://www.4takt.net/viewtopic.php?f=14&t=19901

Is een ND met 1-armig vervroegend vliegwiel. Het beste type, dus.

Re: Welke type ontsteking?

Geplaatst: 03 feb 2012 15:51
door hypercub
De vervroeging hangt alleen op half zeven. Het veertje moet weer op spanning gebracht worden.

Re: Welke type ontsteking?

Geplaatst: 03 feb 2012 17:07
door chalyb
roze mag gwn los

Re: Welke type ontsteking?

Geplaatst: 08 feb 2012 09:39
door Patricdkl
Hallo mensen,

Het is me gelukt om een "vonk" te maken.......Vervroeging gemaakt, bobine doorgemeten (was kapot dus vervangen), contact punten schoongemaakt, ontvet en afgesteld. Geheime rose draadje los gelaten. Een prima vonk.... Bedankt voor jullie (snelle) deskundige reacties!

Hier kan een slotje op!

Re: Welke type ontsteking?

Geplaatst: 08 feb 2012 10:08
door nielspbr
Naah, nog niet.
Ik wacht nog even tot je met licht aan hebt gereden, als je blokje dan gaat haperen is je condensator naar de vaantjes. ;)

Re: Welke type ontsteking?

Geplaatst: 08 feb 2012 11:28
door Spherius