Pagina 1 van 1
Schroefdraad poelietrekker en vliegwiel
Geplaatst: 24 aug 2025 18:04
door pronk
Kan het zijn dat het schroefdraad van de vliegwielen onderling verschillend is? Mijn poelietrekker past wel op het vliegwiel van mijn CD maar niet op die van mijn C. Bij de C loopt de poelietrekker na een slag al vast in het schroefdraad van het vliegwiel. De vliegwielmoer is er al af en ik draai de poelietrekker linksom en tegen de klok in in het vliegwiel. Beiden hebben een Mitsubishi FAZ-1KL vliegwiel. Schroefdraad ziet er in beide gevallen goed uit.
Groet Bas
Re: Schroefdraad poelietrekker en vliegwiel
Geplaatst: 24 aug 2025 20:05
door PB HONDA PC50
Zeker dat er toch niet ergens een braam in het draad zit? Daar loopt ‘ie geheid op vast.. iets anders zou ik niet kunnen bedenken.
Heb je al het draad eens gereinigd? Eerst even met ScotchBrite langs het draad, dan goed uitspuiten met remmenreiniger (daarna liefst met perslucht er langs) en dan draad van je Pulle even goed in de WD40 en voorzichtig proberen
Re: Schroefdraad poelietrekker en vliegwiel
Geplaatst: 25 aug 2025 00:07
door lil
poulietrekkerdraad is hetzelfde voor c en CD. alleen voor PC, P, novio e.d. is het anders.
o en binnenstebuiten vliegwielen is ook andere draad.
Re: Schroefdraad poelietrekker en vliegwiel
Geplaatst: 25 aug 2025 11:12
door NIX
Er is vaak op het begin van de draad gemept. Ik moet vaak 2-3 gangen draad wegdremelen voordat een trekker er normaal op gaat. Misschien is het ook mogelijk om met een goede draadvijl het begin terug te krabben als het niet te erg verziekt is.
Re: Schroefdraad poelietrekker en vliegwiel
Geplaatst: 29 sep 2025 12:21
door pronk
Heb de boel grondig schoongemaakt en op goed geluk voorzichtig doorgedrukt en het is gelukt. Dank voor het meedenken.
Re: Schroefdraad poelietrekker en vliegwiel
Geplaatst: 29 sep 2025 17:40
door NIX
Goedzo knul!