Okidokie komt hij he, Je begint met je voetpakking, dat is de dunne grote.
Die leg je netjes om de draadeindes heen op je blokje, dan stop je vervolgens rechtsonder 1 zwart ringetje (uit je pakkingset, er zitten er 2 in) en het groene ringetje ernaast.
Dan druk je rechtsonder en linksboven ook nog je centreerbusje erin.
Dan kan je cilinder erop, zorg dat je de zuigerveren op 1/3 draai van elkaar hebt (als op het plaatje)
Indien je ook de zuiger eraf hebt, pak de zuiger (met het pijltje omlaag), druk die op de krukas en zet hem vast met de pistonpen, dan doe je de circlips er weer in en is dat klaar.
Dan ga je verder, Druk je nokkenas ketting vast door de cilinder en zet je geleidwieltje vast.
Druk vervolgens de zuigerveren iets naar elkaar, zodat je de zuiger eroverheen kunt schuiven.
(Maak de cilinder wel even vet met wat olie!! En de zuiger ook, anders verpoer je de hele bende meteen weer.)
Dan draai je de cilinder vast (losjes) met de imbusboet aan de ontstekingskant.
Dan leg je de koppakking erop, centreerbusjes linksonder en rechtsboven, zwarte ringetje in de uitstulping linksonder en het groene ringetje in het gaatje daarnaast.
Dan hang je je nokkenastandwiel ertussen, de stand kun je straks nog wel veranderen, dus hang hem er maar gewoon aan.
Dan kan je ook je kop erop, zorg er dan wel even voor dat de busjes voor de tuimelaars niet in de weg zitten. Die kun je met een schroevendraaier of priem voorzichtig recht schuiven. (als je dat niet doet kan het zijn dat je kop er maar half op wil en loop je enorm te balen)
Dan Schuif je het nokkenastandwiel over je nokkenas, zet je vliegwiel op T en zorgen dat het punt T (op je vliegwiel) en O (op je nokkenastandwiel) precies overeen komen. (dit wil nog weleens een half tandje afwijken, dat geeft niet, maar meer mag niet).
Dan leg je de bovenste pakking erop, het dekseltje eroverheen (pijltje omlaag)
Koperen ringetjes erop (m6) en dan linksonder een plat moertje en op de resteren 3tap eindes een dopje.
Die ga je vervolgens kruislinks aandraaien tot het op het gevoel vast zit.
Dan ga je de 2imbusboutjes aan de zijkant aandraaien (goed strak) en maak je het kapje van je nokkenasketting weer vast (ook daar een koperen ringetje achter, m6).
Spruitstuk erop, bougie dop vast, uitlaat vast, alles nog even checken, niets vergeten?
Zonee, trappen en lopen maar. Maar niet teveel gas ineens, want je kop is dus zogoed als olie vrij.
Succes.