en tegenwoordig rijden sommige auto's ook op E85, dat is ook bio-ethanol..
dus, is het mogelijk om (zonder veel aanpassingen) op die flessen bio-ethanol van de action te rijden?
(ja, lekker discussiëren!)
heb je dat beide geprobeerd dan?
In feite betaal je dus hetzelfde voor meer vermogen, maar je moet wel vaker tanken... Ik sla ff over, er gaat al zo belachelijk weinig in een Dax, moet ik nog vaker tanken.Edo schreef:Alleen jammer dat de prijs van Bio-ethanol gekoppeld is aan de benzineprijs. Bij de pomp nu ongeveer €1,49. Dus bij de Action waar jij was betaal je de fles ook nog
Het komt er dus op neer dat de verhouding 7 liter benzine staat tot 10 liter Bio-ethanol gelijk wordt gehouden.
Van de benzine: Helaas wel. Van de alcohol: Ja, keertje na een distillatie experimentkoen 50 schreef:heb je dat beide geprobeerd dan?
Zijn hier andere opties voor? Trekt je koppakking dit wel?nielspbr schreef:Pas op, niet alleen je benzineslang vind het niet fijn, ook de vlotterbakafdichting heeft er ook een hekel aan.